Новоолексіївська громада

припинила діяльність, увійшла до складу Приморської громади

Регуляторний план

НОВООЛЕКСІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПРИМОРСЬКОГО РАЙОНУ  ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вісімнадцята  сесія  сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я  №  11

Від 05 грудня 2019  року                                                  с. Новоолексіївка

Про затвердження Плану

діяльності з підготовки

проектів регуляторних

актів на 2020 рік

На виконання листа  Запорізької ОДА  № 3616/08-21  від 06.12.2019 р. «Про розробку  Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік» , Новоолексіївська сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити План діяльності Новоолексіївської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.
  2. Оприлюднити План діяльності Новоолексіївської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік на інформаційному кутку в приміщенні сільської ради та офіційному веб-сайті сільської ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря сільської ради – Мелай Аллу Михайлівну.

Сільський голова:                                                 С.І. Дубовик

Регуляторний план