Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Новоолексіївська громада» (код ЄДРПОУ: 04353557) був реорганізований і увійшов до складу Приморської громади

Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
Новоолексіївська громада

припинила діяльність, увійшла до складу Приморської громади

Рішення №2

Дата: 28.08.2019 12:52

НОВООЛЕКСІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПРИМОРСЬКОГО РАЙОНУ  ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Чотирнадцята сесія   сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я  №  2

Від  27 червня 2019 року                                                    с. Новоолексіївка

Про встановлення акцизного

податку з реалізації суб’єктами

господарювання роздрібної торгівлі

підакцизних товарів на 2020 рік.

Керуючись ст. 143 Конституції України , ст. 64 Бюджетного кодексу України, ст. 212 Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , з метою проведення ставок місцевих податків та зборів у відповідність до чинного законодавства, Новоолексіївська сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Встановити на території Новоолексіївської сільської ради у 2020 році акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів згідно з Податковим кодексом України у розмірі 5% з реалізованих підакцизних товарів.

1. Оприлюднити дане рішення на інформаційному стенді сільської ради у десятиденний термін з дня його прийняття.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію при сільській раді з питань соціально-економічного розвитку населених  пунктів,  інвестиційної  політики,  планування  бюджету,  фінансів,  підприємництва  та  торгівлі,  розвитку  інфраструктури,  комунальної  власності,  житлово-комунального господарства  та  благоустрою  території  ради.

Сільський голова:                                                              С.І. Дубовик