Новоолексіївська громада

припинила діяльність, увійшла до складу Приморської громади

Громадські обговорення до 20.06.2020

До уваги мешканців Новоолексіївської ОТГ !!!

     Керуючись Податковим кодексом України, п. 24 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”  виконавчий комітет Новоолексіївської сільської ради повідомляє про про початок громадського обговорення проектів рішень Новоолексіївської сільської ради:

- «Про встановлення  ставок  та пільг зі сплати податку  на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об'єктів житлової та нежитлової нерухомості на території об'єднаної територіальної громади Новоолексіївської сільської ради на 2021 рік»;

- «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку  на території об'єднаної територіальної громади Новоолексіївської сільської ради на 2021 рік» (пропозиційна відсоткова ставка на землі сільгосппризначення від 0,3% до 1,0%);

- «Про встановлення єдиного податку на території об'єднаної територіальної громади Новоолексіївської сільської ради на 2021 рік».

     Проекти подані виконавчим комітетом Новоолексіївської сільської ради.

     Зазначені проекти рішень будуть опрацьовані з урахуванням зауважень і пропозицій, що були висловлені мешканцями територіальної громади Новоолексіївської сільської ради.

   Проекти рішень  розміщені в мережі Інтернет (офіційний веб-сайт Новоолексіївської ОТГ)  за посиланням: http://novooleksiivka.gromada.org.ua/ в розділі "Громадські обговорення - Громадські обговорення до 20.06.2020".

Мета прийняття проектів рішення: 

- встановити доцільні і обґрунтовані розміри ставок місцевих податків, з урахуванням рівня платоспроможності громадян та суб’єктів господарювання та відповідно до потреб  бюджету ОТГ Новоолексіївської сільської ради;

   - встановити пільги щодо сплати місцевих податків і зборів;

 - забезпечити додаткові надходження до місцевого бюджету, з метою забезпечення належного фінансування програм соціально-економічного та культурного розвитку громади.

    Зауваження та пропозиції приймаються в термін до 20.06.2020  за адресою:

Поштова адреса: 72140 Запорізька область, Приморський район, село Новоолексіївка, вул. Громака, 30, Виконавчий комітет Новоолексіївської сільської ради .

електронна адреса: nalex7@meta.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень