Новоолексіївська громада

припинила діяльність, увійшла до складу Приморської громади

Громадські обговорення з 12.05.2020 по 27.05.2020

Шановні мешканці Новоолексіївської громади!

з 12.05  по  27.05 2020 року

на офіційному веб-сайті Новоолексіївської територіальної громади проводитимуться громадські обговорення проекту рішення про припинення юридичної особи Комунального закладу Мануйлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоолексіївської сільської ради Приморського району Запорізької області шляхом його ліквідації.

Готуйте Ваші питання, приймайте участь в обговоренні, не залишайтеся байдужими, адже від кожної Вашої думки буде залежати майбутнє Ваших дітей та сіл нашої громади.

УВАГА! Пропозиції мешканців територіальної громади приймаються в електронному вигляді за посилання нижче в розділі "Громадські обговорення з 12.05.2020 по 27.05.2020" з обов’язковим зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, адреси мешканця та зазначення його думки щодо проекту рішення про припинення юридичної особи комунального закладу освіти шляхом його ліквідації. Наголошуємо, що анонімні звернення розглядатися не будуть.

Виконком Новоолексіївської сільської ради